У 2018 році Управлінням освіти адміністрації Немишлянського району було підписано Угоду про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Проект №: 16.1800.8-001.00 «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО».

Предметом співпраці з впровадження заходів з реконструкції/капітального ремонту для виконання проекту: «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради Харківської області» (далі – ХЗОШ №38) 61091, м. Харків, вул. Харківських дивізій, 15/1.

Було підписано Договір про місцеву фінансову допомогу між Німецьким Товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у особі Уве Штумпфа, Директора програми та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Інтеграція», у особі Олени Шингарьової, президента фонду.

10.08.2018 було укладено Договір підряду №1 між Благодійною організацією «Благодійний фонд «Інтеграція» в особі Шингарьової Олени Валеріївни Президента БО та Товариством з обмеженою відповідальністю «Олександр» в особі директора Цуканова Андрія Георгійовича щодо проведення робіт: «Капітальний ремонт Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради Харківської області,вул. Харківських дивізій, 15/1, м. Харків».

В рамках виконання вище вказаного Договору у ХЗОШ № 38 виконано наступні ремонтні роботи:

- замінено підлогу в вестибюлі закладу;

- улаштовано підвісну стелю «Армстронг» в вестибюлі закладу;

- електротехнічні рішення (монтаж світильників, установлення вимикачів) в вестибюлі закладу;

- вхідна група (виготовлення гратчастих конструкцій (Пандус));

- огорожа сходових клітин;

- вестибюль та вхідна група (демонтаж каркасних стін, улаштування обшивки стін гіпсокартонними плитами);

- облаштування групи (вхід в учбовий заклад);

- улаштування групи (вхід в їдальню);

- вхідні групи;

- улаштування пандуса головного входу;

- улаштування навісу центрального входу закладу;

- улаштування водовідведення з навісу;

- заміна вікон – 8 шт.;

- різне (улаштування алюмінієвих перегородок у санвузлах, обладнання санвузлів для мало мобільних груп (опорний та настінний поручні), монтаж сигнальних ліхтарів, встановлено рукав пожежний та шафа пожежна;

- встановлено підіймач похилий;

- улаштування радіаторних решіток в вестибюлі закладу.

Згідно з проектом «Нова Українська школа» для перших класів ХЗОШ № 38 було придбано:

- комп’ютерну техніку (ноутбуки – 3 шт., багатофункціональний пристрій – 1 шт. та ламінатор – 1 шт. з витратними матеріалами);

- дидактичні матеріали (52 одиниці).

За кошти міського бюджету були проведені наступні ремонтні роботи, що також покращює архітектурну доступність закладу освіти:

- асфальтування території закладу (3457 м2);

- ремонт цоколю будівлі закладу (125 м.п.).

Для кабінету інклюзивного навчання, який планується відкриватися, придбано дидактичні матеріали (36 одиниць).