/Files/images/online_learning_worldwide_500_clr.gif

Завдання для дистанційного навчання учнів під час карантину з 06.04.2020 по 24.04.2020

1-А. 1-Б. 1-В. 2-А. 2-Б. 2-В.

3-А. 3-Б. 3-В. 4-А. 4-Б. 4-В.

5-А. 5-Б. 5-В. 6-А. 6-Б. 7-А.

7-Б. 7-В. 8-А. 8-Б. 9-А. 9-Б.

10-А. 11-А.

Підручник "Німецька мова" для 7 класів

Дистанційне навчання - спосіб організації процесу навчання, заснований на використанні сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій, що дозволяють здійснювати навчання на відстані без безпосереднього контакту між викладачем і учням.

Мета дистанційного навчання - надання учням можливості освоєння навчальних програм безпосередньо за місцем проживання або тимчасового їх перебування, отримання знань за додатковими освітніми програмами. Як правило, дистанційне навчання - індивідуальна форма навчання.

Для кого призначене дистанційне навчання?

- Навчання дітей з обмеженими можливостями здоров'я
- Навчання школярів, які пропускають заняття через хворобу
- Навчання школярів на курсах за вибором
- Для обдарованих дитей, що виконують індивідуальні завдання підвищеного рівня складності
- Для школярів, які займаються виконанням дослідницьких наукових робіт і проектів
- Навчання школярів на заочній формі навчання

Види забезпечення дистанційного навчання:

Методичне - методики, рекомендації з технології дистанційного навчання з урахуванням дидактичних і психологічних аспектів.
Програмне - системні програми, комп'ютерні навчальні програми.
Технічне - персональні ЕОМ для організації сервера, персональні і мережні комп'ютери.
Інформаційне - конспекти лекцій, підручники та інші методичні матеріали на паперових та магнітних носіях, довідники, різні бази даних з методичних матеріалів.
Організаційне - нормативні документи держави та організацій, що визначають структури організацій, провідних дистанційного навчання, міжнародні зв'язки.

Необхідні умови для дистанційного навчання:

- Доступ до комп'ютера.
- Вихід в мережі Internet.
- Бажання вчитися і вміння працювати самостійно. Це дуже важливо, тому що саме від цих двох рис залежить ефективність всього навчального процесу.

/Files/images/e-learning2.jpg