Візит журналістів каналу Суспільне:UA

08.10.2020 до нашої школи завітали журналісти каналу Суспільне:UA, щоб підготувати сюжет про позитивний досвід упровадження інклюзивної освіти в Харківській загальноосвітньої школі І-ІІІ ст. №38 Харківської міської ради Харківської області.

Уже 7 років наша школа плідно працює над інклюзивною освітою. На сьогодні у школі діють 11 класів, у яких навчаються діти з особливими потребами. Наша школа є передовим закладом в районі в сфері інклюзивної освіти, бо приймає дітей не просто в заклад освіти, а у свою шкільну родину.

Поділитися досвідом із іншими школами були раді педагогічні працівники, батьки та директор школи – Олександр Олександрович Поклонський. Жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів – це головне завдання інклюзії.

/Files/images/08102020/2.jpg /Files/images/08102020/3.jpg/Files/images/08102020/4.jpg/Files/images/08102020/6.jpg