Творчий вечір Театру танцю "Baby boom"
28 грудня 2016 року у нашій школі пройшов творчий вечір Театру танцю "Baby boom". Але цього року це був не звичайний вечір - силами батьків та учнів під керівництвом Федченко Анни Ігорівни за три тижні була створена величезна вистава, танцювальний мюзикл "Снігова королева". У цій виставі брали участь діти різного віку та навіть батьки.
/Files/images/_Baby_boom/1vtbJXmrroU.jpg /Files/images/_Baby_boom/Bzgk-VkNDlQ.jpg
Зі слів керівника: "Для того, щоб вистава вийшла вдалою, потрібно любити свою справу та вкладувати у неї свою душу - діти це відчувають і тому віддаються творчості наповну. Багато хто не вірив у те, що за три тижні можливо зробити величезне свято якісно, але вихованці театру танцю довели, що любов до мистецтва безмежна, і якщо кожен хоч трошки підтримує один одного, то все можливо! "
/Files/images/_Baby_boom/Jb7n0cSyEOQ.jpg /Files/images/_Baby_boom/KgEWheryr7o.jpg
/Files/images/_Baby_boom/N1UoEzDB7dI.jpg /Files/images/_Baby_boom/saBLJQLaINw.jpg
Чудові декорації, бездоганна гра дітей, музичний супровід - все це наповнило вечір дійсно казковою атмосферою, справжнім святковим настроєм!
/Files/images/_Baby_boom/vfuhF7Gn_Ec.jpg