Загальні положення:

Міжпредметна олімпіада учнів 3-4 класів «Путівка в науку» проводиться в рамках програми «Обдарована молодь» у трьох навчальних галузях: - українська мова; - математика; - природознавство.

1. Основними завданнями міжпредметної олімпіади є: - стимулювання творчого самовдосконалення учнів початкової школи; - виявлення та розвиток обдарованих дітей та залучення їх до навчання у закладах освіти для обдарованої молоді; - підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін; - активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями; - підвищення рівня викладання базових і спеціальних дисциплін у школі І ступеня; - виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання.
  2. Загальне керівництво районним етапом міжпредметної олімпіади здійснює управління освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради.
  3. Організатором та координатором міжпредметної олімпіади є методичний центр управління освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради, на який покладається відповідальність за організаційно-методичне забезпечення підготовки і проведення змагань.
  4. Для організації та проведення олімпіади створюється оргкомітет, а для перевірки виконання завдань – журі.
  5. До участі в олімпіаді запрошуються учні 3 – 4 класів, що пройшли попередній відбір в школах.
  6. Переможці олімпіади визначаються в особистій першості.
  7. Міжпредметна олімпіада є очною формою змагань.
  8. Знання учасників олімпіади перевіряється шляхом письмового опитування.
  9. Учасники олімпіади отримують завдання і дають на них відповідь, залежно від мови навчання (крім завдань з української мови).