Важливу роль у розвитку та реалізації творчих здібностей школярів відіграє науково-дослідна діяльність. Вона спрямована не тільки на формування у них навичок і прийомів наукової діяльності, а й на придбання свідомого досвіду.

Головне завдання наукової діяльності школярів - дати учневі можливість розвинути свій інтелект у самостійній творчій діяльності з урахуванням індивідуальних особливостей і схильностей.

Займаючись науково-дослідницькою діяльністю, учні працюють з різними довідниками науковою літературою, захищають свої роботи, виступаючи перед аудиторією. Це допоможе в майбутньому легко адаптуватися в студентському житті: не важко написати реферат, курсову, дипломну роботу.

У нашій школі учні працюють в МАН, беруть участь у міськой олімпіаді випускників шкіл І ступеня «Путівка в науку», а також в різних наукових конференціях.