Наказ від 08.06.2017 №24-у "Про переведення учнів 9-х класів до наступного класу"

Наказ від 26.05.2017 №23-у "Про переведення учнів 1-4-х, 5-8-х, 10 класів до наступного класу"

ВИТЯГ З

протоколу № 5
Педагогічна рада від 26.05.2017

Голова педагогічної ради: О.О. Поклонський

Секретар педагогічної ради: Т.І. Гаврюш

Кількість присутніх: 27 осіб

Порядок денний

2.Про переведення учнів 2-4-х, 5-8-х, 10-А класів до наступного класу (Колодезна О.П., Колісник Н.М.).

3.Про переведення учнів 2-4-х, 5-8-х, 10-А класів, які навчалися за індивідуальною формою до наступного класу (Колодезна О.П., Колісник Н.М.).

З другого та третього питання слухали: Колодезну О.П., Колісник Н.М., заступників директора з навчально-виховної роботи, з ознайомленням про Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на виконання яких здійснюється переведення учнів 1-10-х класів до наступного класу.

Постановили:

1.У зв'язку із закінченням 2016/2017 н.р., на підставі річного оцінювання перевести до наступних класів учнів 2-4-х, 5-8-х, 10-А загальною чисельністю в 584 особи відповідно спискам по класах, у тому числі, учнів, які навчалися за індивідуальною формою.

З 1-А класу до 2-А класу таких учнів:

1. Андріясов Тимур Валерійович

2. Аністратенко Вероніка Ігорівна

3. Безрук Владислав Вадимович

4. Ващенко Вероніка Валеріївна

5. Вірт Герман Дмитрович

6. Гришанін Платон Станісловович

7. Долженко Микола Іванович

8. Дудченко Дмитро Сергійович

9. Дудник Ніка Вадимівна

10. Єлхова Кароліна Андріївна

11. Єременко Євген Олександрович

12. Конящий Дмитро Олегович

13. Пашуба Едуард Антонович

14. Солошенко Ілля Ігорович

15. Федченко Сергій Олександрович

16. Храброва Вероніка Вадимівна

17. Цибульський Георгій Олексійович

18. Шилованова Анастасія Віталіївна

19. Бараник Софія Олександрівна

20. Анісімов Максим Артемович

З 1-Б класу до 2-Б класу таких учнів:

1.Батій Єгор Костянтинович

2.Бессонова Вероніка Денисівна

3.Бондаренко Денис Андрійович

4.Биков Владислав Станіславович

5.Власенко Карина Ігорівна

6.Дмитринюк Микита Сергійович

7.Дружинін Даніїл Антонович

8.Ісмаілова Камілла Єльдарівна

9. Кириченко Антон Анатолійович

10. Ки’янський Нікіта Сергійович

11. Крижановська Таїсія

12. Літвинчук Дамір Станіславович

13. Підгорний Іван Сергійович

14. П’ятніцина Катерина Андріївна

15. Славова Вікторія В’ячеславівна

16. Тимошенко Софія Романівна

17. Товстоган Максим Олександрович

18. Молчанова Валерія Дмитрівна

З 1-В класу до 2-В класу таких учнів:
  1. Бережнова Марія Юріївна
  1. Берченко Вікторія Олександрівна
  2. Гончаренко Рената Андріївна
  3. Гордузенко Владислав Романович
  4. Гук Алла Олександрівна
  5. Дідух Олександр Сергійович
  6. Дроздик Поліна Генадіївна
  7. Зімаріна Олена Валеріївна
  8. Калашнік Максим Дмитрович
  9. Кітаєва Анна Денисівна
  10. Коваленко Анастасія Русланівна
  11. Кучеренко Олександр Костянтинович
  12. Литвинов Єгор Володимирович
  13. Матвієнко Руслан Ігорович
  14. Маліков Віталій Сергійович
  15. Нєнастін Юрій Андрійович
  16. Ніжнік Арсеній Володимирович
  17. Поляков Максим Сергійович
  18. Ромась Аріна Андріївна
  19. Санін Іван Андрійович
  20. Стопченко Артемій Артурович
  21. Сулейманова Аріна Русланівна
  22. Хачатурян Арман грантович
  23. Шеховцова Даріна Костянтинівна
  24. Шишкіна Даріна Анатоліївна
З 2-А класу до 3-А класу таких учнів:

1. Апаренко Олександр Сергійович

2. Бабиніна Дар’я Сергіївна

3. Биков Антон Дмитрович

4. Братчикова Юна Марківна

5. Гуднін Артем Дмитрович

6. Кочарян Олександр Ігорович

7. Лихошерстова Єлизавета Денисівна

8. Манзюк Максим Олександрович

9. Матюха Кирило Романович

10. Мельник Максим Сергійович

11. Мицай Аліна Андріївна

12. Муравйова Лілія Володимирівна

13. Небиш Кіра Олександрівна

14. Нікітіна Кіра Андріївна

15. Ожгихіна Єлизавета Юріївна

16. Овчинникова Марія Євгенівна

17. Паркін Микита Дмитрович

18. Пархомова Віталіна Володиирівна

19. Пасічник Даніїл Вадимович

20. Полевик Володимир Віталійович

21. Понура Максим Анатолійович

22. Поваров Дмитро Юрійович

23. Савостіна Софія Романівна

24. Трофимчук Михайло Іванович

25. Ушанова Ніколь Євгенівна

26. Федоряченко Андрій Андрійович

27. Федченко Олександр Олександрович

28. Чикалюк Вероніка Андріївна

29. Ялимова Марія Ярославівна

30. Сиса Максим Миколайович

31. Даниленко Артем Костянтинович

З 2-Б класу до 3-Б класу таких учнів:

1. Аббасов Ренат Вюсал огли

2. Августинопольський Олексій Костянтинович

3. Артьомова Анастасія Андріївна

4. Блажевич Олександр Євгенович

5. Бубенко Арсеній Ігорович

6. Бочкарьов Денис Андрійович

7. Герасименко Олег Васильович

8. Дмитрієв Владислав Віталійович

9. Доброніс Аліна Геннадіївна

10. Докучаєв Максим Михайлович

11. Замоздра Максим Олександрович

12. Коваленко Максим Дмитрійович

13. Кравцов Артем Олегович

14. Лісовенко Альбіна Михайлівна

15. Літвіна Софія Миколаївна

16. Левченко Світлана Олександрівна

17. Литвинчук Нікіта Дмитрович

18. Лунін Олексій Романович

19. Нікіфоров Ігор Олегович

20. Рудницький Костянтин Романович

21. Скрипниченко Ярослав Олексійович

22. Толстенко Марк Андрійович

23. Філонов Богдан Сергійович

25. Артьомова Марія Андріївна

26. Селезньова Єлізавета Іванівна

27.Селезньова Софія Іванівна

28. Голубова Христина Вадимівна

З 2-В класу до 3-В класу таких учнів:

1. Балаклійська Тетяна Сергіївна

2. Бортняк Єлизавета Анатоліївна

3. Войтенко Максим Сергійович

4. Воронін Дмитро Валерійович

5. Данілов Андрій Сергійович

6. Ємець Марія Володимирівна

7. Жумашова Анастасія Ігорівна

8. Задерилов Гліб Дмитрович

9. Кирилов Артем Олексійович

10. Кислова Марина Олександрівна

11. Кунявський Віктор Володимирович

12. Кондратенко Маргарита В’ячеславівна

13. Кустовінов Богдан Микитович

14. Ляшенко Анастасія Сергіївна

15. Магда Серафима Сергіївна

16. Паршиков Олексій Артемович

17. Петраш Віолетта Валеріївна

18. Попова Аліна Станіславівна

19. Розинська Катерина

20. Самигін Іван Вячеславович

21. Сивченко Владислав Ярославович

22. Синякіна Марія Костянтинівна

23. Толмасова Катерина Сергіївна

24. Черножукова Вероніка Андріївна

25. Цеван Артем Анатолійович

З 3-А класу до 4-А классу таких учнів:

1. Ачкасов Богдан Андрійович

2. Балдін Кіріл Артемович

3. Барздун Ярослав Романович

4. Бобров Михайло Сергійович

5. Ващенко Кирило Валерійович

6. Долгов Артем Олегович

7. Дудник Уляна Олександрівна

8. Зубкова Діана Андріївна

9. Кирилюк Ангеліна Віталіївна

10. Козар Вероніка Павлівна

11. Корольський Микита Олександрович

12. Ляшенко Арніка Сергіївна

13. Мозглякова Вероніка Максимівна

14. Назілін Олександр Едуардович

15. Окунь Олег Ігорович

16. Омельченко Роман Юрійович

17. Панкова Вероніка Віталіївна

18. Сілаков Володимир Сергійович

19. Сохань Єгор Дмитрович

20. Татаринов Родіон Миколайович

21. Щербань Артем Сергійович

22. Чемісов Артем Денисович

23. Величков Георгій Дмитрович

24. Киященко Станіслав Андрійович

25. Махмудова-Дем’яненко Сагдіана Азізхонівна

26. Плакіда Владислав Русланович

З 3-Б класу до 4-Б классу таких учнів:

1. Бабенко Владислав Андрійович

2. Белямінов Даниїл Дмитрович

3. Богатирьов Олександр Дмитрович

4. Василенко Всеволод Сергійович

5. Деймек Яна Віталіївна

6. Депаніотій Анна Олександрівна

7. Дмитренок Микола Сергійович

8. Єфімов Даніїл Володимирович

9. Заєць Владислава Олегівна

10. Зубенко Максим Олександрович

11. Істомін Владислав Ігорович

12. Купрін Олександр Дмитрович

13. Маренич Максим Ігорович

14. Марусенко Максим Миколайович

15. Омелюженко Олександр Сергійович

16. Пшеняніков Максим Юрійович

17. Ромасько Владислав Андрійович

18. Сагаль Сніжана Миколаївна

19. Сідельнікова Анастасія Ігорівна

20. Сірік Карина Ігорівна

21. Тагайбай Георгій Дмитрович

22. Шкрьогал Даніїл Юрійович

23. Щербаков Кирило Ігорович

З 3-В класу до 4-В классу таких учнів:

1. Алєкберова Аміна Петрівна

2. Буряк Єлизавета Костянтинівна

3. Вініченко Анастасія Сергіївна

4. Вініченко Павло Олександрович

5. Глущенко Софія Євгенівна

6. Задерилов Тимофій Дмитрович

7. Катихіна Віолетта Юріївна

8. Куксов Дмитро Миколайович

9. Ліло Андрій Олегович

10. Логвінова Марія Сергіївна

11. Наслєдніков Владислав Дмитров

12. Пашкевич Ярослав Олександрович

13. Просяних Ксенія Олексіївна

14. Чернишова Кіра Дмитрівна

15. Чистяков Данило Юрійович

16. Томах Домініка Василівна

17. Наволоков максим Дмитрович

З 4-А класу до 5-А класу таких учнів:

1. Бергін Дмитро Олександрович

2. Бірюкова Марія Андріївна

3. Василенко Марія Дмитрівна

4. Гришин Кирило Іванович

5. Гросс Аліна Андріївна

6. Долгіна Аліна Олексіївна

7. Євік Валерія Євгенівна

8. Жукова Вероніка Вікторівна

9. Камишан Марія Іванівна

10. Ковчуга Віталій Анатолійович

11. Козуб Анастасія Євгенівна

12. Корнєва Марія Тимурівна

13. Кухаренко Юлія Артурівна

14. Лазаренко Кирил Олегович

15. Матвєєв Кирило Володимирович

16. Мішустіна Дар’я Микитівна

17. Назаров Назар Дмитрович

18. Пислар Євгенія-Анастасія Юріївна

19. Пузирьова Дана Дмитрівна

20. Роменський Михайло Романович

21. Солошенко Владислав Ігорович

22. Стратій Олександр Іванович

23. Сергієнков Станіслав Олегович

24. Тесленко Ганна Вячеславівна

25. Халапурдін Роман Вадимович

26. Черкасова Надія Юріївна

27. Човка Єгор Олександрович

28. Шустова Дар’я Антонівна

29. Якубенко Олександр Олегович

30. Хан Аліка Валеріївна

З 4-Б класу до 5-Б класу таких учнів:

1. Апаренко Даніїл Сергійович

2. Аянот Віолетта Данилівна

3. Безрученко Марія Анатоліївна

4. Волков Артем Андрійович

5. Волошин Михайло Сергійович

6. Жук Володимир Сергійович

7. Жук Ілона Сергіївна

8. Мельник Максим Євгенович

9. Олександров Микита Євгенович

10. Підкопай Надія Миколаївна

11. Подлєгаєв Дмитро Борисович

12. Роспоп Микита Вікторович

13. Саєнко Ольга Сергіївна

14. Сидоренко Нікіта Костянтинович

15. Сидоренко Максим Євгенійович

16. Смірнов Костянтин Олегович

17. Таруніна Варвара Євгенівна

18. Тагайбай Мілєна Олексіївна

19. Чупріна Віра Олегівна

20. Чала Марина Анатоліївна

21.Квітченко Дарина Владиславівна

З 4-В класу до 5-В класу таких учнів:
  1. Абрамян Амалія Мікаелівна
  2. Брагін Владислав Олександрович
  3. Браташ Артур Костянтинович
  4. Васильєва Валерія Вячеславівна
  5. Голощапов Денис Віталійович
  6. Габелко Лілія Олексіївна
  7. Енгельман Єгор Володимирович
  8. Календарьов Олександр Романович
  9. Клименко Елеонора Миколаївна
  10. Кудіярова Маргарита Геннадіївна
  11. Кислова Анна Олександрівна
  12. Козлов Іван Олександрович
  13. Косік Владислав Віталійович
  14. Латинський Дмитро Олексійович
  15. Ніколаєнко Милана Владиславівна
  16. Нижник Микита Володимирович
  17. Норка Назар Сергійович
  18. Птицина Марина Дмитрівна
  19. Симоненко Святослав Дмитрович
  20. Скрипник Вікторія Олександрівна
  21. Солдатенко Дарина Андріївна
  22. Сінчук Володимир Олександрович
  23. Столярова Надія Павлівна
  24. Середа Анна Сергіївна
  25. Узденов Тамерлан Русланович
  26. Халілова Айдан Парвіз кизи
  27. Шаріпова Христина Сафарівна

28.Попруга Анастасія Богданівна

29.Стадник Катерина Віталіївна

З 5-А класу до 6-А класу таких учнів:

1. Берлізєва Вікторія Павлівна

2. Горгуца Денис Андрійович

3. Дриль Данило Дмитрович

4. Єлізев Ігор Валерійович

5. Зеленська Діана Миколаївна

6. Казбєрова Валерія Дмитрівна

7. Катихіна Анна Олександрівна

8. Куц Анастасія В’ячеславівна

9. Косовічева Марія Денисівна

10. Крутько Владислав Валентинович

11. Махайов Матвій Сергійович

12. Михайленко Анна Михайлівна

13. Михайличенко Єлизавета Юріївна

14. Міняйло Марія Сергіївна

15. Молчан Максим Володимирович

16. Меркулов Денис Миколайович

17. Меркулов Олег Миколайович

18. Майборода Ольга Олександрівна

19. Нефьодов Владислав Вікторович

20. Олійник Андрій Володимирович

21. Рудь Владислав Сергійович

22. Рябченко Аліна Віталіївна

23. Рябченко Яна Віталіївна

24. Ситник Єгор Сергійович

25. Флорикян Арсен Рубенович

26. Циганок Євгенія Сергіївна

27. Шепляков Данило Андрійович

28. Шейко Тимур Русланович

29. Яресько Артур Андрійович

30. Нестеренко Андрій Анатолійович

31. Карасьов Ігор Юрійович

З 5-Б класу до 6-Б класу таких учнів:

1. Бакаєва Єва Вікторівна

2. Бредіхін Олександр Юрійович

3. Гіленко Олексій Віталійович

4. Григоров Ігнат Сергійович

5. Давидич Олег Сергійович

6. Єршова Лоліта Дмитрівна

7. Журенко Анна Олександрівна

8. Зуєв Володимир Євгенович

9. Коваленко Жан-Артур Ігорович

10. Корж Ярослав Андрійович

11. Мандрикіна Дар’я Іванівна

12. Мірошниченко Анастасія Дмитрівна

13. Мірошниченко Олексій Володимирович

14. Мальцева Аліна Андріївна

15. Нікітіна Жанна Дмитрівна

16.Овчиннікова Софія Андріївна

17. Пензев Сергій Олександрович

18. Печенезький Данило Андрійович

19. Пісний Владислав Сергійович

20. Попова Анастасія Ігорівна

21. Пшеничний Кирило Сергійович

22. Рябовол Вероніка Євгенівна

23. Рульова Богдана Ярославівна

24. Сальна Анна Євгенівна

25. Славова Вероніка В`ячеславівна

26. Сосна Віолета Дем’янівна

27. Стаднік Карина Владиславівна

28. Стеценко Лілія Павлівна

29. Тімошенко Богдан Романович

30. Уваров Олександр Олегович

31. Харчов Юрій Юрійович

З 6-А класу до 7-А классу таких учнів:

1. Абазін Андрій Дмитрович

2. Байрамуков Руслан Азреталійович

3. Балан Єлизавета Євгенівна

4. Безвесільна Вікторія Володимирівна

5.Бергін Данііл Олександрович

6. Бєлова Поліна Сергіївна

7. Грицай Анастасія Олександрівна

8. Дригуляс Ляля Сергіївна

9. Зубарева Ірина Костянтинівна

10. Іванченко Артем Валерійович

11. Казбєров Іван Дмитрович

12. Каптєнкова Аліса Дмитрівна

13. Костюк Анастасія Андріївна

14. Левіна Дарина Олександрівна

15. Мажурна Альона Вячеславівна

16. Москаленко Катерина Валеріївна

17. Моторикін Кирило Олексійович

18. Нечаєва Марія Геннадіївна

19. Орлова Вікторія Дмитрівна

20. Павлова Катерина Олександрівна

21. Пакліковський Іван Валентинович

22. Первушин Михайло Олексійович

23. Протянова Євгенія Костянтинівна

24. Радченко Катерина Андріївна

25. Рожньова Анна Геннадіївна

26. Суворова Мирослава Олександрівна

27. Ткач Данило Євгенович

28.Топчій Максим Андрійович

29. Чуб Микола Сергійович

30. Шеховцов Руслан Костянтинович

31. Ющенко Микита Олексійович

З 6-Б класу до 7-Б классу таких учнів:

1. Брилевський Данило Ярославович

2. Вахомчик Олександр Олегович

3. Гарагата Рената Владиславівна

4. Геносянц Катерина Суренівна

5. Горлач Данило Володимирович

6. Додяк Анжеліка Євгенівна

7. Євдошенко Анна Олександрівна

8. Єлхов Артур Андрійович

9. Запорожченко Олександр Олександрович

10. Зоренко Віталій Сергійович

11. Кириченко Данило Євгенович

12. Корнієнко Богдан Вікторович

13. Набоков Кіріл Андрійович

14. Осипова Людмила Борисівна

15. Підлісний Олександр Андрійович

16. Приступа Єлизавета Юріївна

17. Піднебесний Єгор Євгенович

18. Пєтухова Катерина Олександрівна

19. Сідак Анастасія Сергіївна

20. Солдатенко Іван Андрійович

21. Соловйов Владислав Олександрович

22. Смушкевич Вадим Владиславович

23. Толстолуцький Іван Сергійович

24. Топчій Марія Сергіївна

25. Ульянцев Володимир Вікторович

26. Халілов Емін Парвіз огли

27. Чічік Анастасія Ігорівна

28. Юхно Василіса Олександрівна

30. Голубов Руслан Вадимович

З 7-А класу до 8-А класу таких учнів:

1. Богданова Ауріка Вадимівна

2. Божко Ілля Вадимович

3. Гладка Дарина Валеріївна

4. Гринько Анна Сергіївна

5. Єгорова Софія Ігорівна

6.Єльнікова Альона Володимирівна

7. Карагодська Ангеліна Євгенівна

8. Колесниченко Яна Вадимівна

9. Королькова Лілія Павлівна

10. Куценко Наталія Сергіївна

11. Лактіонов Назар Сергійович

12.Лісовенко Олег Михайлович

13.Маяцкий Дмитро Михайлович

14.Нечай Сергій Олександрович

15.Нікітенко Рустам Олександрович

16.Нестеренко Яролав Анатолійович

17.Пірог Анастасія Євгенівна

18.Пономарьов Євген Вадимович

19. Попік Гліб В ячеславович

20. Семихат Серафим Костянтинович

21.Силичов Руслан Максимович

22.Сохань Катерина Дмитрівна

23.Стріленко Ірина Юріївна

24.Сурков Артур Анатолійович

25. Томах Кирило Олексійович

26.Філяєва Поліна Сергіївна

27.Хильченко Наталія Ігорівна

28.Черкас Валерія Андріївна

29.Чігіна Владислава Олександрівна

30.Шевченко Михайло Олександрович

31.Шостак Денис Валерійович

32.Щокін Костянтин Юрійович

З 7-Б класу до 8-Б класу таких учнів:

1. Бегеза Ольга Олександрівна

2. Білецький Руслан Денисович

3. Бондаренко Поліна Андріївна

4. Брянцева Аліна Віталіївна

5. Буднік Володимир Володимирович

6. Герман Кіріл Олегович

7. Гречка В’ячеслав В’ячеславович

8. Дерегуз Еліна Олегівна

9. Думчиков Олексій Миколайович

10. Жумашов Сергій Ігорович

11. Завгородній Данило Романович

12. Захарова Анна Євгеніївна

13. Каленчук Олександр Миколайович

14. Карлюкіна Ліка Олексіївна

15. Кебало Денис Юрійович

16. Кишинський Олександр Олександрович

17. Логвінов Михайло Сергійович

18. Лукашова Анна Анатоліївна

19. Майоров Микита Романович

20. Назаренко Ярослав Тарасович

21. Пастухов Данило Богданович

22. Петрикеєва Владислава Дмитрівна

23. Петрова Анна Сергіївна

24. Помазан Ярослав Сергійович

25. Садикова Оксана Романівна

26. Самойлик Тимофій Янович

27. Степаненко Нікіта Олександрович

28. Страхов В’ячеслав Денисович

29. Толкачов Владислав Сергійович

30. Чигиринська Анастасія Русланівна

31. Яковлєва Яна Юріївна

33. Анненко Вадим Сергійович

З 8-А класу до 9-А класу таких учнів:

1. Ангелов Микита Олегович

2. Бакум Назарій Павлович

3. Болдарев Віталій Володимирович

4. Гребенюк Ольга Олексіївна

5. Жадан Станіслав Віталійович

6. Зубченко Катерина Ігорівна

7. Карпенко Микита Валерійович

8. Кириченко Руслан Романович

9. Кійко Андрій Андрійович

10. Коваленко Оксана Олегівна

11. Кравцов Олексій Олексійович

12. Крупченко Анастасія Антонівна

13. Луцай Олександр Вікторович

14. Маслов Олександр Олександрович

15. Матвієнко Світлана Ігорівна

16. Михайленко Валерія Андріївна

17. Новогурський Даніїл Станіславович

18. Півненко Аліна Олександрівна

19. Сазонов Єгор Володимирович

20. Скринник Марія Вадимівна

21. Смяцька Олеся Сергіївна

22. Сілаєва Катерина Валентинівна

23. Тесленко Марія Вячеславівна

24. Ушанов Антон Євгенович

25. Фетісова Олена Михайлівна

26. Харченко Дар’я Сергіївна

27. Шавідзе Єва Борисівна

28. Шапорєв Єгор Сергійович

29. Литвинчук Данило Дмитрович

30.Птицина Ірина Дмитрівна

З 8-Б класу до 9-Б класу таких учнів:

1. Баранова Дар’я Олександрівна

2. Бєлік Максим Олександрович

3. Брагіна Вероніка Олександрівна

4. Бородуліна Ірина Євгеніївна

5. Дурихін Данило Юрійович

6. Кілесо Богдан Янович

7. Корольов Ярослав Олегович

8. Лє Хоанг Ієн

9. Пугач Дар’я Романівна

10. Сендецький Даніїл Андрійович

11. Скоморощенко Валерія Олександрівна

12. Смірнов Вадим Олегович

13. Шевгота Владислав Володимирович

14. Янковська Ксенія В’ячеславівна

15. Нестеренко Марина Анатоліївна

16.Осадча Вікторія Євгенівна

З 8-В класу до 9-В класу таких учнів:

1. Абрамян Карина Мікаелівна

2. Бекетова Катерина Віталіївна

3. Бредіхіна Аліна Володимирівна

4. Буряк Нікіта Костянтинович

5. Бліканова Анна Юріївна

6. Волков Микита Андрійович

7. Гладков Нікіта Ільясович

8. Коваленко Володимир Дмитрійович

9. Кирилов Дмитро Ілліч

10. Коваль Анастасія Дмитрівна

11. Ковтун Дмитро Олегович

12. Котляр Анастасія Сергіївна

13. Куценко Марія Сергіївна

14. Крайнюк Данило Євгенович

15. Машкіна Вероніка Миколаївна

16. Меркулов Микита Васильович

17. Мельчаковський Вячеслав Юрійович

18. Михальов Дмитро Володимирович

19. Пащенко Володимир Олексійович

20. Переуда Ілля Дмитрович

21. Русанов Поліна Олександрівна

22. Свиридова Альбіна Станіславівна

23. Стеценко Володимир Павлович

24. Шутяєва Анна Михайлівна

25. Шевченко Діана Сергіївна

26. Юрченко Єлизавета Олексіївна

27. Юхно Маргарита Олександрівна

28.Клімов Олег Володимирович

З 10-А класу до 11-А класу таких учнів:

1.Бєлєвцова Аліна Сергіївна

2.Боклажко Едуард Борисович

3.Бувалець Олександр Вадимович

4.Бутко Вікторія Вікторівна

5.Долгобородчик Остап Олександрович

6.Єфімова Ольга Іванівна

7.Жейнов Денис Олексійович

8.Жива Валерія В’ячеславівна

9.Звягін Борис Ігорович

10.Кшумовська Поліна Андріївна

11.Кухаренко Олег Артурович

12.Ладика Олександр Володимирович

13.Медведенко Дмитро Олегович

14.Михалюк Альона Сергіївна

15.Мухін Віталій Алімерович

16.Овчінніков Олександр Кирилович

17.Парамонова Вікторія Едуардівна

18.Рудченко Максим Олегович

19.Санець Дар’я Вадимівна

20.Ткаченко Данила Максимович

21.Халатов Антон Сергійович

22.Хоменко Андрій Володимирович

23.Цехмейструк Антон Миколайович

24.Чурилов Тимур Олексійович

25.Моісеєва Людмила Олександрівна

26. Просяник Тамара Володимирівна

27. Буковська Інна Костянтинівна

28. Лещенко Діана Леонідівна

2. Перевести до наступного класу учнів, які навчались за індивідуальною формою.

З 1-Б класу до 2-Б класу таких учнів:

Кащенко Дмитро Олексійович

З 2-Б класу до 3-Б класу таких учнів:

Кисель Денис Сергійович

З 6-Б класу до 7-Б классу таких учнів:

Саргсян Діана Артуріковна

З 7-Б класу до 8-Б класу таких учнів:

Богинський Кирил Михайлович

Голова педагогічної ради О.О.Поклонський

ВИТЯГ З

протоколу № 7
Педагогічна рада від 08.06.2017

Голова педагогічної ради: О.О. Поклонський

Секретар педагогічної ради: Т.І. Гаврюш

Кількість присутніх: 27 осіб

Порядок денний

2. Про переведення учнів 9-х класів до наступного класу.

3.Про переведення учнів 9-х класів, які навчалися за індивідуальною формою до наступного класу.

З другого та третього питання слухали: Колісник Н.М., заступника директора з навчально-виховної роботи, з ознайомленням про Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на виконання яких здійснюється переведення учнів 1-10-х класів до наступного класу.

Постановили:

1.У зв'язку із закінченням 2016/2017 н.р., на підставі річного оцінювання перевести до наступного класу учнів 9-х класів загальною чисельністю в 36 осіб відповідно списків по класах, у тому числі, учнів, які отримали свідоцтво з відзнакою про базову загальну середню освіту, навчалися за індивідуальною формою.

З 9-А,Б класу до 10-го класу таких учнів:

1. Андронов Іван Димитрійович

2. Бєлко Олексій В`ячеславович

3. Богдан Олександра Олександрівна

4. Бондаренко Тетяна Романівна

5. Важнічина Віра Геннадіївна

6. Вакуленко Вадим Андрійович

7. Вандишева Анастасія Романівна

8. Васютін Дмитро Андрійович

9. Вєкшин Даніїла Євгенович

10. Водяницький Максим Олексійович

11. Гнездюкова Дар'я Володимирівна

12. Голов`ятинський Олег Сергійович

13. Зіпалова Карина Юріївна

14. Іванов Іван Юрійович

15. Івасюк Владислав Андрійович

16. Каптєнков Владислав Дмитрович

17. Коротков Євгеній Анатолійович

18. Кошель Андрій Геннадійович

19. Лактіонов Микита Сергійович

20. Лило Аліса Олегівна

21. Мельник Ольга Валеріївна

22. Мудра Валерія Віталіївна

23. Одінцов Марк Костянтинович

24. Оспіщев Кирило Олександрович

25. Павлюк Кирило Олександрович

26. Пєчняк Микита Віталійович

27. Полякова Оксана Сергіївна

28. Пономаренко Ілля Вадимович

29. Почтаренко Вікторія Вікторівна

30. Сірченко Євгенія Олегівна

31. Ткаченко Яніна Тарасівна

32. Ушаков Олександр Олександрович

33. Фисун Катерина Ігорівна

34. Циганок Олександра Володимирівна

35. Шуба Владислав Янович

  1. Видати свідоцтво з відзнакою про базову загальну середню освіту випускниці 9-Б класу, Циганок Олександрі Володимирівні, яка закінчила основну школу з навчаль-ними досягненнями високого рівня та склала державну підсумкову атестацію на високому рівні.
  1. Перевести до наступного класу учнів, які навчались за індивідуальною формою.

З 9-А,Б класу до 10-го класу учненицю:

Махніну Анну Ігорівну

Голова педагогічної ради О.О.Поклонський

Кiлькiсть переглядiв: 0