/Files/images/kolo_druzv/Коло друзыв.JPG

11 травня 2016 рокувідбулась робоча зустріч «Кола друзів» в рамках проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах», що впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Фонду відкритого суспільства (Велика Британія) та Фонду Ч.С.Мотта (США). У зустрічі взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Харківської областей.

/Files/images/kolo_druzv/clip_image001.jpg

В рамках цього проекту 10.05. 2016 року ХЗОШ № 38 відвідав засновник методики «Коло друзів», тренер та наставник Колін Ньютон. Від прийняв участь в роботі груп учнів 2-Б класу за методикою «Коло друзів», поспілкувався з педагогами та батьками . Колін Ньютон високо оцінив роботу педагогів нашої школи щодо впровадження методики «Коло друзів» та подарував учням 2-Б класу велику рамку для фото і енциклопедію «Що? Де? Коли?».