Повернутися до звичайного режиму

Школа I ступеню (1-4 класи):

"А" та "Б" класи - класи навчання й виховання за традиційною системою з використанням елементів розвивального навчання Ельконіна-Давидова;
"Б" класи - з інклюзивною формою навчання;

З 2013 року наш заклад освіти працює в режимі інклюзивного навчання. Колектив закладу та спеціалісти враховують особливі потреби учнів, незалежно від рівня їх фізичного та емоційного розвитку. У закладі створені умови для роботи з учнями, які мають особливі освітні потреби, а саме: створено логопедичний кабінет, архітектурна доступність приміщень закладу, організація корекційно-розвиткових занять.

Школа II ступеню (5-9 класи):

программа навчання, передбачена Державним стандартом, а також предмети варіативної складової з метою допрофільної підготовки учнів.

• суспільно-гуманітарні дисципліни, інформаційно-технологічні дисципліни, спортивний напрям, поглиблене вивчення предметів за бажанням батьків;
  • французька, німецька мови;
  • інформатика.
Школа III ступеню (10-11 класи):

профіль української філології.

Гуртки та секції:

• Секція карате-до
  • Секція баскетболу
  • Пішохідний туризм і спортивне орієнтування
  • Секція футболу
  • Секція волейболу
  • Студія вокалу
  • Театр естрадно-спортивного танцю "Каспер"

Cоциальна психолого-педагогічна служба (ШСППС):

ЇЇ основна задача - захист прав, свобод та інтересів дитини, її родини. Тут вас підтримають, нададуть послуги і необхідну допомогу з питань навчання і виховання, з проблем у дитячому колективі, з питань сім'ї, її юридичної та неюридичної підтримки тощо.