Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. Щорічно 01 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини - це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління.

Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має винятковий досвід та терпіння, наполеглевість у досягненні поставлених завдань. Люди похилого віку повинні щоденно відчувати турботу та повагу, мати гідний рівень життя, не втрачати суспільної активності.

/Files/images/2510/2019.09.30 5-В День людей похилого віку.jpg

У нашій школі 1 жовтня також пройшли заходи щодо відзначення Дня людей похилого віку. Учні 5-В класу (кл.керіник Селіна К.В.) підготували святкові листівки з привітаннями для своїх рідних бабусь та дідусів.