Нагородження директора школи Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації

28.08.2019 відбулася обласна педагогічна конференція "Сучасна освіта Харківщини: доступність, якість, визнання" . На конференції було присутньо близько 700 учасників: педагоги зі всієї області, керівники органів місцевого самоврядування та державної влади, керівники органів управління освітою та закладів освіти, а також представники батьківської громадськості, обласної ради старшокласників, студентської ради та ради молодих науковців.

За вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти, сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності Почесною грамотою й нагрудним знаком Харківської обласної державної адміністрації було нагороджено директора школи Поклонського Олександра Олександровича.

/Files/images/Нагородження 2.jpg /Files/images/Грамота 2.jpg

/Files/images/Грамота 1.jpg