26 січня 2019 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради проведені обласні змагання з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод».

У заході взяли участь 107 юних туристів трьох вікових груп із Нововодолазького, Первомайського, Чугуївського районів, міста Чугуєва, Нововодолазької та Оскільської ОТГ, Київського, Новобаварського, Немишлянського та Індустріального районів міста Харкова.

У командному заліку серед учнів старших класів (2002-2004 років народження) перемогли вихованці Центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради (тренер – Лисенко С.В.), у середній (2005-2006 років народження) та молодшій вікових групах (2007-2008 років народження) перемогу здобули учні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради (тренер – Карасьов О.Л.).

Призові місця посіли команди Липкуватівського ліцею Нововодолазького району (тренер – Орда М.В.), Студенокського ліцею Оскільської ОТГ (тренер – Цапок Р.О.), а також юні туристи-пішохідники з міста Чугуєва та Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38.

/Files/images/260119/5.jpg /Files/images/260119/6.jpg

Серед переможців в особистому заліку у старшій віковій групі стали Кудрявський Артем та Голуб Вікторія (м. Чугуїв), у середній – Меркулов Олег та Стадник Карина (Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38), у молодшій – Шишков Микита з Чугуєва та Караван Дар’я (Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38).

Переможці змагань нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.